Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада

Тернопільська область, Кременецький район

Відбувся семінар учителів основ здоров'я

Дата: 24.11.2017 12:45
Кількість переглядів: 801

«Здоров'я – це безцінний дар природи, воно дається, на жаль, не навіки, його треба берегти. Але здоров’я людини багато в чому залежить від неї самої, від її способу життя, умов праці, звичок та духовності».  (І.П. Павлов)

В Літовищенському НВК відбувся семінар учителів основ здоров'я. Вчитель вищої кваліфікаційної категорії основ здоров'я Яцюк Наталія Віталіївна презентувала урок «Почуття і емоції. Вияви почуттів. Способи висловлювання почуттів. Співчуття і співпереживання.

Практична робота: відпрацювання навичок висловлювання почуттів», на якому учні поглибили знання про почуття та емоції, ознайомились з ознаками їх ви­явлення, поняттями «співпереживання» і «співчуття»; училися розрізняти емоції й по­чуття; розвивати повагу до почуттів інших, потребу надавати допомогу тим, хто цього потребує; виховувати толерантність, доброту, самоконтроль.

Під керівництвом учителя був представлений виховний захід  «Здоров’я – головний життєвий скарб», де вихованці показали свою творчу майстерність на сцені.