Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада

Тернопільська область, Кременецький район

Семінар вчителів музичного мистецтва

Дата: 21.04.2017 15:46

Рохманів, мій древній Рохманів.

У сивих вікнах не розтанув.

Не раз підіймався з руїни.

За волю боровсь України

Іван Курило

21 квітня 2017 року на базі Рохманівської ЗОШ І - ІІ ступенів проведено семінар вчителів музичного мистецтва на тему «Розвиток творчих здібностей учнів у процесі викладання музичного мистецтва».

Щирими посмішками, словами  привітання нас зустріли учні школи. Ансамбль вчителів виконав пісню «Ой зелене жито, зелене». Привітні вчителі, усміхнені та радісні діти піднесли настрій кожному.

Учні 5 класу провели екскурсію у шкільному музеї. Цікаво розповіли про своє мальовниче село Рохманів, виконали пісню - гімн «Величальна» на слова Івана Курила, музику Олесі Найдюк (колишньої учениці даної школи).

Марія Іванівна Капінос запросила усіх на урок музичного мистецтва у 6 клас на тему «Симфонічні варіації. М.Равель. «Болеро» - фрагменти. «Цвіт землі». Муз. О.Злотника, сл. М.Сингаївського». Урок пройшов швидко та цікаво. Вдало підібрані вчителем методи та форми роботи з учнями дали змогу досягти поставленої мети.

Яскраві та світлі враження залишилися у присутніх після перегляду літературно – музичної композиції «А вже весна красна…»

Методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради Бойчук Л.А. зробила підсумки семінару.